Hakkında

Livan Yayınevi, yazarlara sonuç odaklı pazarlama platformları deneyimleme yetkisi veren ve yazar odaklı ve başarı odaklı bir firmadır. Yazar başarısının, yaptığımızın ve yapmaya devam edeceğimizin özü olduğuna inanıyoruz.

Kültür ve Turizm Bakanlığından almış olduğumuz 45126 nolu Yayıncı ve satış sertifikası ile 18-09-2019 ile 18-09-2023 yılları arasında kitap yayıncılığı yapmaya ve https://www.livanyayinevi.com/ internet sitesi üzerinden de satışını yapmaya hak kazandık.

Livan Yayınevi, klasik yayıncılık geleneklerini unutmadan, bugün geçerli olan yayıncılık anlayışını uygulamayı amaçlamaktadır.  Yayıncılık piyasası tarafından oluşturulan kriterlere bazen saygılı olacağız bazen onları kıracağız.  Kitap yada kitaplar yayınlamak sadece ele alınan bir kitabı değil, üretim süreçlerinin tümündeki emeği de temsil etmektedir bizim için.

Uzun yıllardır sektörün değişik yerlerinde yaptığımız çalışmaları ve deneyimleri Livan Yayınevi ile kendi çizgimizde sürdüreceğiz.

Uzun yıllardır sektörün değişik yerlerinde yaptığımız çalışmaları ve deneyimleri artık Livan Yayınevi ile kendi çizgimizde sürdüreceğiz. Kitap yayını ile ilgili düşüncesi, projesi olan herkesi bize yazmaya davet ediyoruz.

Not: Livan ismi, Artvin’in adlarından biri olarak geçmektedir.

Teşekkürler

Cart
Your cart is currently empty.