Kişisel Kitap Yayıncılığı


Tavsiye İçin;

Yeni çalışmanızı bir özet, kısa bir biyografi ve iletişim bilgilerinizle birlikte gönderebilirsiniz; hızlı ve ücretsiz olarak okuyacağız. Düşüncelerimizi ve dilerseniz yayınınızın pazarlama süreci hakkında tavsiyelerde bulunacağız.

Yayınlatmak için;

Çalışmanızı, projenizi yada kitabınızı e-posta ile livanyayinevi@gmail.com mail adresine, bir özet, kısa bir biyografi ve iletişim ayrıntılarınızla birlikte gönderin ve metin alanına projeniz, beklentileriniz ve yararlanmak istediğiniz profesyonel hizmetler hakkındaki bilgileri bize bildirin size hemen dönelim veya.

Aşağıdaki formu doldurup bize gönderin size dönüş yapacağız.


İlgili olduğumuz kitap ve yayın alanları

Özellikle her yaş için eğlenceli kitaplar düşünmeye hevesli ve gerçekçi, çağdaş bir ortamda ya da vahşi bir hayal dünyasında ya da arada bir yerde olsun, kalbi ısıtan, heyecan verici ve güçlendirici hikayeler/kitaplar arayışındayız.

Gizemler, maceralar, şüpheli gerilim, hayvan hikayeleri, bilim kurgu, bilim olgusu, masallar, arkadaşlık hikayeleri, çevre sorunları, gerçek hayattaki kahramanlar – bunlar bize geldiğinde gülümsememizi sağlayan tür ve temalardan sadece birkaçı. Özellikle beklenmedik bir çıkış veya taze bir bakış açısı varsa.

Çocuk kitapları kapsayıcı olmalı ve şu an kendisini ortaya koyamamış sanatçı, yazar adayı, topluluklardan yazarlardan ve sanatçılardan gelen gönderileri görmeye çok istekliyiz.

1- Atatürk, kurucu değerler, 1923 devrimleri ve cumhuriyet. Çocuklara ve yetişkinlere yönelik her tür bilgilendirici yayın, çizgi roman, poster vb

2- Sanatın topluma ulaşmasına aracı olacak tüm yayınlar.

3- Eğitim, başta Köy Enstitüleri olmak üzere eğitimin dünü, bugünü ve yarını üzerine alternatif eğitimle ilgili tüm yayınlar.

4- Felsefe, çocuklara felsefeyi sevdirecek, yetişkinlere ulaşacak proje ve yayınlar.

5- Kişisel gelişim. Modern insanın geçmişten bugüne yolculuğunu, gelişimini ele alacak yayınlar.

6- Saydığımız maddeleri destekleyecek, şiir, öykü, roman, biyografi vb alanlarda hazırlanan kitap ve yayınlar.

Kitap ve projeler kişisel yada topluluk ürünü, çeviri vb olabilir. Kitap veya projenin üzerinde etraflıca bilgi aktarılması gerekli olacak. Bütün kitap projeleri bu konuda uzman arkadaşlarımızca değerlendirilecektir.


Yayın Talebi İletişim Formu


Cart
Your cart is currently empty.